Wesprzyj nas

Banknotes in wooden money box

Darowizny na działalność statutową

Jeśli zgadzasz się z naszą misją i chciałabyś/chciałbyś wesprzeć naszą działalność statutową, możesz przekazać darowiznę na konto:
Fundacja Tygrysie Lilie
mBank:
50 1140 2004 0000 3002 8115 0277
Nasze cele statutowe zawierają się w sferze zadań publicznych określonych w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Dzięki temu darowizny przeznaczone nam na działalność statutową mogą być odliczone od podstawy opodatkowania w kwocie nie wyższej niż:
6% uzyskanego dochodu w przypadku osoby fizycznej
10% uzyskanego dochodu w przypadku osoby prawnej
Pamiętaj, że aby odliczyć Twoją darowiznę od podatku, musisz ją udokumentować dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!

Wsparcie przez FaniMani

Jesteśmy beneficjentem programu FaniMani – https://fanimani.pl/tygrysielilie/

Dzięki tej inicjatywie, zawsze kiedy zamawiasz lub kupujesz w internecie, możesz przekazać część wartości swoich zakupów (zwykle 1-4%) wybranej organizacji pozarządowej. Darowizna jest przekazywana przez sklep, więc to nie Ty dopłacasz, a sprzedający oddaje pieniądze do FaniMani i dalej na wybranego beneficjenta. Program ten zrzesza obecnie ponad 1000 sklepów, a wśród nich Allegro, PSB, zooplus, e-obuwie, Lidl online, Booking, Decathlon, eSky, CCC, RTVeuroAGD, MediaMarkt, AliExpress i wiele, wiele innych.

Najłatwiejszym sposobem wsparcia wybranej organizacji jest założenie konta na FaniMani i zainstalowanie tzw. Przypominjaki FaniMani w przeglądarce (wystarczy kliknąć zainstaluj na stronie https://fanimani.pl/). Wówczas przy wejściu na stronę internetową sklepu zrzeszonego w programie, otrzymasz przypomnienie o możliwości przekazania darowizny z zakupów.

Innym sposobem jest wejście na stronę wybranego sklepu przez FaniMani.pl w celu dokonania zakupu.
Zachęcamy Was do przyłączenia się do inicjatywy FaniMani jako kupujący i wspierania Fundacji Tygrysie Lilie.